Viešbutis Kambariai Rezervacija Paslaugos Atsiliepimai Vieta
 

MAGNISIMA – tai klasikinio interjero, modernus ir technologiškai pažangus viešbutis, siūlantis savo klientams aukštą aptarnavimo kokybę bei prieinamą kainą. Viešbutis įsikūręs Klaipėdos centre, netoli vienos svarbiausių miestelėnams – Lietuvininkų aikštės.

Greta esančioje H. Manto gatvėje, pagrįstai vadinamoje klaipėdiečių pasididžiavimu, gausu modernių parduotuvių, tenkinančių ir reikliausius pirkėjus, taip pat kavinių, pramogų klubų.

Rekonstruojant viešbutį rūpintasi, kad jis idealiai tiktų tiek verslo klasės svečiams, tiek turistams, keliaujantiems vieniems, šeimomis ar grupėmis. Viešbučio interjeras su originaliomis detalėmis – persiškais kilimais ir autentiškų sienų fragmentais – sukuria ramybės ir prabangos oazę.

Mes tikimės, kad aukšta paslaugų kokybė, pažangios technologijos, lanksti nuolaidų sistema bei viešnagės metu supantis dėmesys paskatins Jus sugrįžti ar parekomenduoti pasisvečiuoti mūsų viešbutyje Jūsų draugams bei pažįstamiems.

Dienos pietūs

Norintiems skubiai papietauti siūlome dienos pietus, kiekvieną darbo dieną. Ir tik nuo 10 litų / 2.90 EUR! Pasirenkant vieną variantą iš dviejų. Nuo 11.30 iki 15.00 valandos.

MAGNISIMA: J.Janonio g. 11, Klaipėda, tel.: +370 46 310901 info@magnisima.lt
© 2005-2016 UAB "Largus"